Calculator Infinity

Calculator Infinity

kullanıcı
  • Lisans
  • TOPLAM İNDİRME 7
  • DOSYA BOYUTU 84.60 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Incpt.Mobis

Calculator Infinity uygulamasıyla son derece gelişmiş bir bilimsel hesap makinesine sahip olabilirsiniz.

Calculator Infinity uygulaması, iOS işletim sistemli cihazlarınızda oldukça gelişmiş bir hesap makinesini sizlere sunuyor.

iPhone ve iPad cihazlarınızda önceden yüklenmiş olarak gelen hesap makinesi, sadece temel matematik işlemlerini gerçekleştirebilmenizi sağlıyor. İş için veya derslerinizde kullanmak için daha gelişmiş bir hesap makinesine ihtiyacınız varsa, Calculator Infinity uygulamasıyla zorlu Matematik denklemlerinin bile üstesinden gelebilirsiniz. Bilimsel hesap makinelerinde sunulan fonksiyonların tamamını bulabileceğiniz uygulamada işlemleri geri alma ve tekrarlama fonksiyonlarını da kullanabiliyorsunuz.

Temel hesaplamalar, istatistik, denklemler, Trigonometri, Türev, İntegral ve daha birçok konuda çözemediğiniz problemlerin üstesinden gelebileceğiniz Calculator Infinity uygulamasında birimler arasında dönüştürme işlemlerini yapabileceğiniz bir aracın da bulunduğunu belirtelim. Öğrenciler, programcılar, mühendisler ve sayılarla işi olan herkesin kullanabileceği Calculator Infinity uygulaması 12.99 TL ücretle sunuluyor.