Grand Theft Auto V: The Manual

Grand Theft Auto V: The Manual

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 11,420
  • DOSYA BOYUTU 122 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Rockstar Games

Grand Theft Auto V: The Manual GTA 5 ile ilgili birçok detayı iOS cihazınızda görüntülemenizi sağlıyor

Grand Theft Auto V: The Manual, Rockstar tarafından yeni çıkan GTA 5 oyununun birçok detayını kullanıcılara açıklayan resmi bir GTA 5 rehberidir.

Ücretsiz olan iOS uygulaması Rockstar'ın şu ana kadar geliştirdiği en geniş çaplı ve detaylı açık dünya oyunu olan GTA 5 hakkında 100 sayfa civarında bilgi içeriyor. Kullanıcılar oyunu oynayamadıkları zamanlarında GTA 5 ile ilgili çoğu bilgiye bu rehber aracılığıyla ulaşabilir ve oyun ile daha çok içi içe olabilir.

Grand Theft Auto V: The Manual'da oyunda yer alan Los Santos şehri ve Blaine Country'e, mahallelere ve semtlere göz atabilir ve tura çıkabilir, buradaki özel mekanlar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Bunun yanında oyunun kontrolleri, GTA 5'in özellikleri, oyundaki aktiviteler, özel olarak hazırlanmış ve zoom yapılabilen ve detaylara inilebilen GTA 5 haritası rehberde yer verilen çarpıcı özellikler.Bütün bu özelliklerin yanında silahlar ve karakterler gibi oyun öğeleri de rehberde bizleri beklemekte.

Eğer siz de milyonlarca GTA hayranından biriyseniz ve oyunu bütün detaylarıyla bilmek istiyorsanız Grand Theft Auto V: The Manual oldukça hoşunuza gidecek ücretsiz bir uygulamadır. Konsollara çıkan oyunun PC versiyonu daha piyasaya çıkmamış olsa da bu rehber sayesinde oyun çıkana kadar oyunu tanıyarak bekleyişimizi renklendirebiliriz.