Call Planner

Call Planner

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 144
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Mi3 s.r.o.

Call Planner uygulamasını kullanarak Android cihazlarınızdan yapmanız gereken aramaları kolayca ve ücretsiz olarak planlayabilirsiniz.

Call Planner uygulaması, Android akıllı telefonlarınızda kullanabileceğiniz çağrı planlama uygulamaları arasında yer alıyor ve ücretsiz olarak kullanılabiliyor. Kolay kullanılır ve sade yapısını işlevselliği ile birleştirince oldukça işe yarar bir uygulama haline geldiğini de söyleyebilirim. Zira dostlarımızla veya iş için müşterilerimiz yahut iş arkadaşlarımızla gerçekleştirmek istediğimiz görüşmeleri zaman zaman unutabiliyoruz ve Call Planner bunu engellemek üzere hazırlanmış.

Uygulamaya girdiğiniz zamanlanmış aramalar, arama zamanı geldiğinde bildirim çubuğunda çıkıyorlar ve direkt olarak tek bir butona basarak aramayı gerçekleştirebiliyorsunuz. Şimdilik her ne kadar sadece tarih ve saat bazlı bir planlama yapmak mümkün olsa da, uygulamanın geliştiricisi konum tabanlı hatırlatmaların da zaman içerisinde uygulamaya dahil edileceğini belirtiyor.

Belli bir tarihe çağrı planlamanın yanında, devamlı olarak rutin aramalar da planlanabiliyor ve böylece günlük, haftalık ya da aylık olarak aramanız gereken kişileri her defasında planlamanız içerisine girmeniz gerekmiyor. Takviminizde boşu boşuna aramalar için etkinlikler oluşturmak istemiyorsanız uygulamanın kesinlikle işinize yarayacağını söyleyebilirim.

Doğum günleri olan kişiler için otomatik olarak arama planlarının oluşturulması ise uygulamanın diğer önemli özelliklerinden bir tanesi. Gerçekleştirdiğiniz aramaların loglarının tutulması ve böylece geriye dönük incelemelerde bulunabilmeniz de dikkatimizi çekenler arasında.

Eğer sizin için arama planlarınızı yürütecek bir uygulama arıyorsanız Call Planner'a kesinlikle göz atmanızı öneriyorum.