Camera X

Camera X

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 201
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici IU Software

Camera X uygulaması sayesinde dikkat çekici özçekim fotoğraflar çekebilme imkanına sahip oluyoruz.

Camera X, iPhone ve iPad cihaz kullanıcılarının hizmetine ücretsiz olarak sunulan bir selfie uygulaması.

Özçekim fotoğraflar çekmekten keyif alan kullanıcılara yönelik hazırlanmış olan bu uygulama sayesinde çektiğimiz fotoğraflarımızı çok daha ilgi çekici bir hale dönüştürebilme şansına sahip oluyoruz.

Uygulamanın en iyi özellikleri arasında gerçek zamanlı filtreler ve görsel efektler bulunuyor. Gerçek zamanlı filtre ekleyebilme özelliği sayesinde fotoğraflarımızı çektiğimiz esnada ekleyeceğimiz filtrelerin ne gibi sonuçlar doğuracağını görebiliyoruz. Sunulan filtreler ekranın alt bölümünde konuşlandırılmış. İlgimizi çekenleri seçerek direkt olarak fotoğraflara ekleyebiliyoruz.

Camera X'te çekim sonrasında da ekleyebileceğimiz bir takım görsel efektler mevcut. Su damlaları, baloncuklar ve hatta ışık huzmeleri ekleyerek fotoğraflarımızı zenginleştirebiliyoruz. Camera X üzerinde oluşturmuş olduğumuz fotoğrafları Facebook, Twitter ve Instagram gibi popüler sosyal medya araçları üzerinden arkadaşlarımızla paylaşabilme imkanımız da var. Sosyal medya üzerinde daha fazla dikkat çekmek istiyorsanız Camera X'i kullanmanızı tavsiye ediyoruz.