CamMe

CamMe

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 397
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici PointGrab

CamMe, iOS kullanıcılarının telefon ve tabletlerine dokunmadan, sadece el hareketleri ile birlikte fotoğraf çekebilmelerini sağlayan ücretsiz ve yararlı bir uygulamadır.

CamMe, dışarıda arkadaşlarınızla birlikte fotoğraf çekilirken veya kendi fotoğraflarınızı çekerken sıkça yaşadığımız sorunlardan biri olan fotoğraf çekme tuşuna dokunmayı ortadan kaldıran etkileyici bir iOS kamera uygulamasıdır. Herhangi bir kafede başkalarına fotoğraf çekmeleri için sorduğumuz veya kendimizi çekerken kolumuzun kısalığından dolayı düzgün çekemediğimiz fotoğraflarda CamMe ile tarihe karışacak. Uygulamayı kullanarak telefon veya tabletinizin kamerası ile el hareketlerinizi kullanarak fotoğraflar çekebilirsiniz.

Oldukça kullanışlı bir uygulama olan CamMe, cihazınıza dokunmadan sadece elinizi sallamanız ile fotoğraf çekebiliyor. Yapmanız gereken tek şey ise uygulamayı yükleyerek kurmak. Gerisini CamMe'ye bırakabilirsiniz. Uygulamayı kullanırken cihazınızın kamerasına elinizi sallamanız yetmektedir.

Uygulama fotoğraf çekmeden önce 3 saniye bekleyerek fotoğraf için istediğiniz pozisyonu almanızı sağlıyor. Gülümsemek, komiklik yapmak veya dikkatli durabilmek için yeterli süreniz bulunuyor. iPod'lar da çalışmayan uygulama ile çektiğiniz fotoğrafları direkt olarak arkadaşlarınız ile sosyal medya üzerinden paylaşabiliyorsunuz.

iPhone ve iPad sahiplerinin severek kullanacağı uygulamalardan biri olacak olan CamMe'yi ücretsiz olarak indirip kullanabilirsiniz.