CamStar

CamStar

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 3,921
  • DOSYA BOYUTU 20.3 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Miinu

iPhone ve iPad cihazlarınızla çektiğiniz fotoğraflara onlarca filtre ve efekt koymak isterseniz bu ücretsiz uygulamayı kaçırmayın.

CamStar uygulaması iPhone ve iPad cihazlar için hazırlanmış bir fotoğraf efekt ve filtre uygulaması. Uygulamayı kullanarak içerisinde bulunanlar 45 canlı efektten istediğinizi kullanabilir, aynı zamanda bunları kombine edebilirsiniz. Uygulama içerisinde bulunan efektlerin adedi ve tipleri de her güncelleme ile artmakta ve değişmekte.

Direkt olarak kameranızla fotoğraf çekmeden önce efekti canlı olarak görme şansınız olduğu gibi hali hazırda fotoğraf galerinizde bulunan fotoğrafları da kullanabiliyorsunuz. İçerisindeki sayaç sayesinde ise efektlere kendinizi de dahil etme şansı bulabilirsiniz.

Elde ettiğiniz eğlenceli fotoğrafları ise Facebook, Twitter ve Tumblr gibi sosyal medya ağlarından yayınlamanın yanında e-posta hesabınızdan da paylaşabilirsiniz. Bahsettiğimiz efektler arasında resimlerinizi rengarenk hale getirebilecek olanlardan tutun da vintage uygulamalara kadar onlarca çeşit bulunmakta.

Çektiğiniz her efektli fotoğrafın otomatik olarak telefon albümünüze kaydedilmesini istemiyorsanız tek yapmanız gereken otomatik kaydetme seçeneğini devre dışı bırakarak kaydetmeleri manuel hale getirmek.