CamUniversal

CamUniversal

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 3,625
  • DOSYA BOYUTU 1.98 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici CrazyPixels

CamUniversal bütün web kameraları için kullanabileceğiniz gelişmiş bir web kamerası yazılımıdır

CamUniversal bünyesinde çok sayıda gelişmiş özelliği barındıran başaılı bir web kamerası yazılımıdır. Bu yazılım Windows sürücülerini kullanan bütün web kameraları ve Ip kameraları ile çalışmaktadır. 

Program network sunucu desteği ile birlikte gelmektedir. Böylelikle kameralarla kaydedilen videoları sunucu bilgisayardan sunucuya bağlı bütün bilgisayarlara göndermeniz mümkün olmaktadır.

Programın tam sürümünde bağlayabileceğiniz kamera sayısı sınırsızdır. Program hareket algılama özelliği ile web kameraları görüntüleme alanındaki hareketleri size bildirir. Bu hareketleri video olarak kaydedebilir, fotoğraf çekebilir, e-posta gönderebilir, ses çalabilir, herhangi bir .exe dosyası çalıştırabilir.

Programın bir diğer kullanışlı özelliği zamanlayıcıdır. Zamanlayıcı sayesinde programdaki çoğu özelliği bellirli zaman aralıklarında çalıştırabilmeniz mümkündür. ,

Programın deneme sürümünde maksimum 2 kamera görüntülenebilmektedir, 30 dakika hareket algılama, 30 dakika zamanlayıcı fonksiyonu kullanılabilmektedir.