CCExtractor

CCExtractor

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 294
  • DOSYA BOYUTU 14.77 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici carlos.fernandez

CCExtractor video dosyalarındaki altyazıları bilgisayarınıza farklı formatlarda kaydetmenizi mümkün kılıyor

CCExtractor kullanıcılara video dosyalarından altyazılara çıkartma ve bilgisayarlarına farklı formatlarda kaydetme konusunda yardımcı olan bir altyazı kaydetme yazılımıdır.

Bilgisayarlarınıza tamamen ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz açık kaynak koduna sahip bir yazılım olan CCExtractor sayesinde videolarda gömülü olan altyazıları ayıklayabilir ve bilgisayarınıza kaydedebilirsiniz. DVD'leri, HDTV gibi televizyon yayınlarını destekleyen CCExtractor sayesinde SRT formatında altyazılar oluşturabiliyorsunuz. Bu sayede bu altyazıları farklı formattaki videolarda kullanabilir veya altyazılar üzerinde değişiklikler yapabilirsiniz.

CCExtractor SRT formatının yanında SAMI, TXT, TTML, RAW ve BIN formatlarını da destekliyor. Ayrıca programı kullanarak altyazılar üzerinde düzenleme işlemleri gerçekleştirebiliyorsunuz. CCExtractor ile altyazılardaki metinlerin konumunu belirleyebilir ve altyazıları geciktirebilirsiniz.

CCExtractor MP4, DVR-MS, RAW, BIN, WTV gibi video formatlarını destekliyor. Program toplu işlem yapmanıza da imkan veriyor ve bu sayede zamandan kazanmanıza olanak sağlıyor.