CDisplay Ex

CDisplay Ex

kullanıcı

Ücretsiz olarak indirebileceğiniz bu program ile bilgisayarınızda bulunan çizgi romanları sorunsuzca okuyabilirsiniz.

CDisplay Ex ücretsiz olarak indirebileceğiniz en popüler çizgi roman okuma programlarından birisidir. Windows kullanıcılarına çizgi roman okuma ve eğlenceli anlar yaşama fırsatı veren uygulama, basit ve ücretsiz yapısı ile adından söz ettiriyor. İngilizce dil desteği eşliğinde kullanılabilen başarılı uygulama sayesinde kullanıcılar Windows bilgisayarlarınad çizgi romanlar okuyabilecek, farklı çizgi romanları takip edebilecekler. PDF gibi dosya türlerini destekleyen CDisplay Ex sınırsız lisans özelliği ile yıllar önce kullanılıyordu. Günümüzde de ücretsiz olarak dağıtılmaya devma edilen uygulama, başarılı gidişatına devam ediyor.

CDisplay Ex Özellikleri

  • İngilizce,
  • Ücretsiz,
  • PDF, CBR, CBZ gibi popüler dosya uzantılarını destekler,
  • Güvenilir,
  • Windows sürüm,

Program sade ve anlaşılır bir arayüzden oluşmakta, bu sebeple kullanırken herhangi bir zorlukla karşılaşacağınızı düşünmüyorum. Cdisplay cbr, cbz, pdf gibi popüler çizgi roman formatları için destek sunmaktadır ve tamamen çizgi roman okuma deneyiminizi geliştirmek üzere tasarlanmıştır. Donanım olarak pek iyi sayılamayacak bilgisayarlarda bile sorun yaratmadan çalışabilmektedir.

Windows explorer'a önizleme fonksiyonu ekleyen program ile aradığınız çizgi romanı kolaylıkla bulabilirsiniz. Bildiğiniz gibi çoğu eski çizgi roman bilgisayarda renk sorunları yaşatmakta. CDisplay Ex'in gelişmiş özellikleri ile bu tarz sorunlar yaşamıyorsunuz ve renkler tam anlamıyla etkileyici görünüyor.

Farklı fonksiyonları farklı kısayollara atamanıza imkan tanıyan bu program ile bilgisayarınızda bulunan çizgi romanları daha keyifli okuyabileceksiniz.

CDisplay Ex İndir

Bilgisayar kulalnıcıları tarafından sevilerek kullanılan CDisplay Ex, karikatür dosyalarını açarak eğlenceli anlar sunuyor. Ücretsiz olarak indirilip kullanılabilen başarılı uygulama İngilizce dil desteğine sahip.