Celensoft Super Web

Celensoft Super Web

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 651
  • DOSYA BOYUTU 16.70 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Celensoft

Celensoft Super Web, internet siteleri üzerinde sörf yapmanıza olanak sağlayan hızlı ve akıcı bir internet tarayıcısıdır.

Celensoft Super Web, sevdiğiniz internet siteleri ve sosyal ağlar üzerinde gezinmenize olanak sağlayan oldukça kullanışlı, hızlı ve akıcı bir internet tarayıcısıdır.

Aynı zamanda oldukça modern ve şık bir kullanıcı arayüzüne sahip olan program, sahip olduğu gelişmiş özellikler sayesinde internet deneyiminizi bir üst seviyeye taşımaya aday.

Her ne kadar piyasada yer alan popüler internet tarayıcılarla tam anlamıyla boy ölçüşemeyecek olsa da yine de sahip olduğu özellikler sayesinde onlardan çok altta kalır yanıda olmayan Celensoft Super Web'i, alternatif bir internet tarayıcısı arayan kullanıcıların mutlaka denemesini öneririm.

Son standartlara göre hazırlanan bir internet tarayıcısı olan Celensoft Super Web, HTML 5 desteğine sahiptir.

Sekmeli arayüzü, farklı tema seçenekleri, kolay kullanımı, favori web siteleri ve daha birçok gelişmiş özelliğini yüksek hız ve akıcılıkla birleştiren Celensoft Super Web, sıradan bir web tarayıcısından çok daha fazlasını kullanıcılara sunmaktadır.