Chrome LastPass

Chrome LastPass

kullanıcı

Çevrimiçi parola yöneticisi LastPass'ın Google Chrome tarayıcısına uygun eklentisiyle kullanıcı adı ve şifreleri hatırlamak yerine LastPass şifrenizi hatırlamanız yeterli.

Online parola yöneticisi LastPass'ın Google Chrome için özel olarak üretilen eklentisiyle Chrome tarayıcınız üzerinden girdiğiniz sitelerin kullanıcı adı ve şifrelerini hatırlamanız gerekmez. Kullanıcı adı ve şifrelerini sizin için kaydeden LastPass'a RoboForm, 1Password, KeePass, Password Safe, MyPasswordSafe, Sxipper, TurboPasswords, Passpack gibi şifre yönetici programlarında bulunan şifrelerinizi aktarmanız da mümkün. Ayrıca Firefox ve Internet Explorer tarayıcılarının sakladığı şifreler de LastPass'a eklenebiliyor.

Eklenti sizi bir sürü internet sitesinin şifresini hatırlamaktan kurtarır. Sadece LastPass şifrenizi girerek diğer tüm giriş bilgileriniz otomatik olarak şifrelenerek saklanır ve site girişlerindeki formlar otomatik doldurulur.

Düşünebileceğinizden çok daha güvenli bir sisteme sahip olan LastPass sayesinde, kendinize güçlü ve bulunması zor şifreler üreterek internet ortamında güvende olduğunuzdan emin olabilirsiniz. Ücretsiz olarak kullanabileceğiniz online parola yöneticisi sayesinde hem daha karışık şifreler oluşturarak hesaplarınızın güvenliğini arttırabilir hemde belirlediğiniz şifreleri aklınızda tutmak zorunda kalmazsınız.