Chrome Uzaktan Masaüstü

Chrome Uzaktan Masaüstü

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 16,442
  • DOSYA BOYUTU 23.69 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Google

Chrome Uzaktan Masaüstü, uzaktaki bilgisayarlarınızı Chrome tarayıcınız üzerinden yönetebileceğiniz bir uygulamadır.

Chrome Uzaktan Masaüstü, uzaktaki bilgisayarlarınıza güvenli bir şekilde erişmek için veya kendi bilgisayarınızı uzaktaki bir kullanıcının yönetimine izin vermek için kullanabileceğiniz güvenli, hızlı ve kolay bir uzaktan yönetim uygulamasıdır.

Chrome tarayıcı veya Chromebook üzerinden uzaktaki bilgisayarlarınıza erişme izni veren Chrome Uzaktan Masaüstü uygulaması çapraz platform desteği sunar. Böylelikle uzaktaki bir Windows, Mac ve Linux kullanıcısının bilgisayarına müdahale edebilir veta Windows ve Mac sistemli bilgisayarların masaüstlerine erişebilirsiniz.

Uzaktan bağlantıları PIN ile koruyarak, başkalarının bilgisayarınıza sızmasını engelleyen uygulama ile uzaktaki bilgisayara bağlanmak son derece basittir. Uygulamayı Chrome tarayıcısına ekledikten sonra uygulamanın gereksinim duyduğu izinler gösteriliyor ve ardından 2 seçenek ekranınıza geliyor. Bilgisayarınızı paylaşıma açarak uzaktaki bir kişinin masaüstünüze erişmesini sağlayabilir veya kullandığınız ev / iş bilgisayarınıza başka herhangi bir bilgisayardan erişmek için yetki verebilirsiniz.

Uzaktaki bilgisayarınızı PIN ve Google hesabınızla koruyarak güvenliğinizi sağlayan Chrome Uzaktan Masaüstü, internet üzerinden güvenli bir şekilde diğer bilgisayarlara erişim sağlamak veya uzaktan yardım almak için kullanabileceğiniz basit bir uygulama. Eğer uzaktaki bilgisayarlarınızı mobil cihazınızdan kontrol edebileceğiniz bir uygulama arıyorsanız Chrome Remote Desktop’ı kulanabilirsiniz.