Clipcomrade

Clipcomrade

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 38
  • DOSYA BOYUTU 1.17 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici hbartolin

Windows kopyala yapıştır panosunu yetersiz buluyorsanız bu program sayesinde en kolay yoldan organize edebilirsiniz.

Clipcomrade programı, bilgisayarınızda sık sık pano işlemleri yapıyorsanız kullanabileceğiniz pano yöneticilerinden bir tanesi. Ctrl C ile gerçekleştirdiğimiz kopyalama işlemlerinde, kopyaladığımız veriler geçici olarak hafızaya alınırlar ve bu bölüme pano adı verilir. Ancak maalesef Windows tek bir pano öğresinin bulunmasına izin verdiği için bu sık sık işlemi yapmak isteyenler için oldukça kullanışsız bir hale gelir.

Clipcomrade sayesinde birden fazla pano öğesini bulundurmak mümkün hale geliyor ve depolanan öğeler arasında aramalar yapma, tarihçeyi görme ve görüntüleme gibi pek çok işlemi yapabiliyorsunuz. Panoya eklediğiniz her bir öğeyi hatırlayabilen program, bunları sürükle bırak desteği ile kullanmanıza da izin veriyor. Ayrıca atadığınız kısayolu da yapıştırma ve kopyalama işlemleri için kullanabilirsiniz.

Hem yazıları, hem resimleri hem de diğer dosya türlerini destekleyen program,birden fazla kullanıcı desteği sayesinde aynı bilgisayarı kullanan kişiler için özelleştirilmiş bir deneyim sunuyor.