ClipX

ClipX

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 2,990
  • DOSYA BOYUTU 0.11 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Francis Gastellu

ClipX programını kullanarak bilgisayarınızdaki tüm kopyalama ve yapıştırma işlemlerini kolayca tamamlayabilirsiniz.

ClipX programı, Windows işletim sistemli PC kullanıcılarının deneyebilecekleri pano yönetimi ve kopyala yapıştır uygulamaları arasında yer alıyor ve hem ücretsiz olması hem de sade, basit yapısı sayesinde göz atmak isteyebileceklerinizden birisi olduğunu söyleyebilirim. Ancak gelişmiş özelliklere sahip pano yönetimi programlarının aksine çok fazla işlev barındırmadığı için profesyonel kullanımlarda biraz yetersiz kalabileceğini en baştan belirtmek gerek.

Hem kurulum yöntemiyle çalışan hem de taşınabilir bir halde kurulumsuz olarak kullanabileceğiniz program, böylece USB disklerinizde devamlı olarak bir kopyala yapıştır programı sahibi olmanıza da olanak tanıyor diyebilirim.

ClipX'i kullanırken, direkt olarak kopyalama işlemlerini bilindik klavye kısayollarından gerçekleştirmeniz mümkün ancak kopyalanan veriler içerisinde birinci ve ikinci olanları hızlıca yapıştırabilmek için farklı kısayolların yaratıldığını da gözden kaçırmamak lazım. Maalesef daha fazla veriyi yapıştırabilmek için kısayollar mevcut değiller ve bu verilere ulaşmak için programın arayüzüne geçiş yapmak gerekiyor.

Hem yazılar hem de görseller için kopyalama ve panoya alma desteği taşıyan program, kopyalanan veriler arasında arama yapma opsiyonunu da sunduğu için devamlı olarak kopyala yapıştır işlevlerinden faydalananlara yeterli kolaylığı sunabiliyor.

Eğer yeni ve basit bir pano yönetimi programı arıyorsanız gözden kaçırmayın.