CM Security Antivirus AppLock

CM Security Antivirus AppLock

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 5,841
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Cheetah Mobile

CM Security Antivirus AppLock'u kullanarak Android cihazlarınızdaki verileri güven altına alabilir ve kişisel gizliliğinizi koruyabilirsiniz.

CM Security Antivirus AppLock uygulaması, Android akıllı telefon ve tablet kullanıcılarının mobil cihazlarını zararlı yazılımlardan koruyabilmek için kullanabilecekleri ücretsiz bir antivirüs uygulaması. Uygulamanın hem kolay kullanılır yapısı ve ayarlanabilir özellikleri, hem de etkili bir şekilde verilerinizi koruyabilmesi sayesinde tercihleriniz arasına gireceğini düşünüyorum.

Klasik antivirüs ile zararlı yazılımlardan korunma özelliklerinin yanında, fotoğraflarınızı gizleyebilmek için kullanabileceğiniz özel bir kasaya da sahip. Böylece sizin dışınızda kimse özel fotoğraflarınızı görüntüleyemiyor ve kendi şifrenizle dilediğiniz an resimlerinize bakabiliyorsunuz.

Fotoğraf kasasının yanında uygulamalarınıza da şifre koyabilen uygulama, böylece mesajlaşma veya sosyal medya uygulamalarınız gibi uygulamalara izinsiz girişleri engelliyor. İki defa yanlış şifre giren kişinin fotoğrafını otomatik olarak çekmesi ise kimin telefonunuzu kurcaladığı konusunda bir fikir edinmenizi sağlıyor.

Telefonunuzun ayarlarını da kilitleyebilen ve böylece çocuklarınızın telefon ayarlarını bozmasının önüne geçebilen CM Security Antivirus AppLock, çok yönlü koruma olanakları sayesinde beğeneceğiniz güvenlik uygulamalarından olacaktır.

Mobil cihazınıza yüklediğiniz yeni uygulamaları ve aldığı izinleri otomatik olarak takip eden ve tarayan uygulama, böylece kişisel gizliliğinize müdahale edebilecek tüm uygulamaları engelleme opsiyonunu da sunuyor.

Telefonunuzun güvenliğinden emin olamıyorsanız göz atmadan geçmemenizi öneriyorum.