CM Security

CM Security

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 82,732
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici KS Mobile Inc.

CM Security - FREE Antivirus ile Android cihazınızı güvenle kullanabilirsiniz

CM Security - FREE Antivirus, Android işletim sistemine sahip akıllı tablet ve telefonlar için ücretsiz virüs koruması sunan bir antivirüs uygulamasıdır.

CM Security - FREE Antivirus Android cihazımızı olası güvenlik tehditlerine karşı korumak ve bakımını yapmak için birçok kullanışlı aracı bir araya getiriyor. Uygulamanın virüs koruma teknolojisi hem bulut tabanlı hem de yerel güvenlik veri tabanına dayanıyor. CM Security - FREE Antivirus ile virüs, truva atı, güvenlik açığı, reklam yazılımları, casus yazılımlar gibi farklı güvenlik tehditlerini ortadan kaldırabilirsiniz.

CM Security - FREE Antivirus sunduğu gerçek zamanlı koruma özelliği ile uygulama yükelmelerini, güncellemelerini, web sitelerini ve dosya sistemlerini otomatik olarak taramakta ve güvenlik açığı tespit edildiğinde size uyarılar vermektedir. Bu sayede sisteminize otomatik olarak çalışan bir güvenlik kalkanı eklenmektedir.

CM Security - FREE Antivirus ile gereksiz dosya temizleme işlemini gerçekleştirebilir ve sisteminizi yavaşlatan çöp dosyalardan kurtulabilirsiniz. CM Security - FREE Antivirus Android cihazınıza bağladığınız hafıza kartlarını da tarayabilmekte, farklı hafıza kartları kullanıyorsanız size güvenlik çözümü sunmaktadır.

CM Security - FREE Antivirus'ün en kullanışlı özelliklerinden biri arama engelleme özelliğidir. Bu özellik sayesinde istenmeyen telefon aramalarını engelleyebilir ve rahatsız edilmekten kurtulabilirsiniz.

Türkçe desteğine sahip olan uygulama zamanlanmış tarama seçeneği de sunuyor ve dilediğiniz zaman sisteminizi otomatik olarak tarıyor.