Content Manager Assistant

Content Manager Assistant

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 4,282
  • DOSYA BOYUTU 9.92 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Sony Computer Entertainment Inc

Content Manager Assistant, Sony tarafından Playstation Vita kullanıcıları için geliştirilen bir dosya yönetim programıdır.

Content Manager Assistant (İçerik Yöneticisi Asistanı) bilgisayarınız ve PlayStation Vita'nız arasında dosya transferine olanak sağlayan kullanıcı dostu bir programdır.

Basit bir kurulum işleminin ardından, programın oldukça şık ve sade kullanıcı arayüzüyle karşılaşacaksınız ve sekmeli sayfa yapısı sayesinde yapmak istediğiniz tüm işlemleri oldukça kolay bir şekilde anlayacak ve yerine getirebileceksiniz.

Bilgisayarınız üzerinde kendi belirleyeceğiniz klasörler altında PS Vita'nız üzerinde yer alan tüm müzik, resim ve videoları kolayca yedekleyebilirsiniz. Aynı şekilde isterseniz PS Vita üzerine bilgisayarınız altında bulunan müzik, resim ve videoları gönderebilirsiniz.

İçerik Yöneticisi Asistanı aracılığıyla PS Vita ve bilgisayarınıza arasında kurmak istediğiniz bağlantıyı iki farklı şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Ya doğrudan LAN (yerel ağ bağlantısı) üzerinden ya da Wi-Fi üzerinden bağlantı işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Ayrıca program sayesinde daha önce gerçekleştirmiş olduğunuz tüm bağlantıların tarihlerini ve zamanlarını görüntüleyebileceğiniz gibi PlayStation Vita veri tabanınızı yeniden yapılandırabilirsiniz.

Her bilgisayar kullanıcısı tarafından kolaylıkla kullanılabilecek bir program olan Content Manager Assistant, sürekli olarak arka planda çalışır ve kendisine sistem tepsisinde yer bulur. Oldukça iyi bir tepkime süresine sahip olan program, sistem kaynaklarınızı da olabildiğince düşük miktarda kullanmaktadır.

Eğer bir PS Vita sahibiyseniz ve bilgisayarınızla Vita'nız arasında bağlantı kurabileceğiniz bir programa ihtiyacınız varsa, Content Manager Assistant'ı mutlaka denemelisiniz.