Cool Photo Transfer

Cool Photo Transfer

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 13,060
  • DOSYA BOYUTU 1.60 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Kerim Kaynakci

Cool Photo Transfer, Android cihazlarınız üzerinde yer alan fotoğrafları bilgisayarınıza aktarabileceğiniz ücretsiz bir programdır.

Cool Photo Transfer, karışık ayarlara gerek duymadan Android akıllı telefonlarınız veya tabletleriniz üzerinde yer alan resimleri bilgisayarınıza aktarmanıza olanak sağlayan kullanışlı bir dosya aktarma programıdır.

Fotoğrafları telefonunuzdan bilgisayarınıza göndermeden önce program yardımıyla resimlerin önizleme görüntülerine göz atabilir veya daha önceden bilgisayarınız üzerinde belirlemiş olduğunuz bir klasöre doğrudan kopyalama işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Özellikle akıllı cep telefonları ve tabletleri yardımıyla bol bol fotoğraf çeken ve çekmiş olduğu bu fotoğrafları zahmetsizce bilgisayarları üzerine kopyalamak isteyen kullanıcıların çok işine yaracak olan Cool Photo Transfer, Android cihazlar üzerindeki fotoğrafları bilgisayara aktarmak konusunda oldukça pratik bir çözümdür.

Cool Photo Transfer'i aktif olarak kullanabilmek için Android cihazınız üzerinde Cool Photo Transfer Android uygulaması yer almalı ve aynı zamanda telefonunuz üzerinde internet bağlantısı bulunmalıdır.

Android işletim sistemine sahip akıllı telefonlarınız ile çektiğiniz resimleri kolayca bilgisayarınız üzerine göndermek istiyorsanız, Cool Photo Transfer'i mutlaka denemenizi öneririm.