CopyQ

CopyQ

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 547
  • DOSYA BOYUTU 8.63 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici CopyQ Team

Önbelleğe kopyaladığınız bilgileri istediğiniz gibi düzenlemek ve yapıştırabilmek için bu uygulamayı kullanabilirsiniz.

CopyQ programı sık sık kopyala ve yapıştır işlemlerini gerçekleştirmek zorunda olanların kullanabilecekleri bir önbellek uygulaması. Programın temel işlevi kopyaladığınız yazı, resim, ses ve diğer dosya tiplerindeki kısımları en iyi şekilde yönetebilmenizi sağlaması. Normalde hafızaya sadece tek bir nesne alabilmenize rağmen CopyQ sayesinde istediğiniz kadarını kopyalayabilir, daha sonra programdaki sekmeler sayesinde bunları yönetebilirsiniz.

Kopyalanan bilgiler kolaylıkla program arayüzünden düzenlenebiliyorlar ve dilerseniz her bir türe göre otomatik komutlar da belirleyebiliyorsunuz. Örneğin bir linki kopyaladığınızda bunun hemen varsayılan web tarayıcınızda açılmasını sağlayabiliyorsunuz. Hafızaya kopyalanan bilgiler arasında aramalar yapabiliyor ve burada yer alan tüm bilgileri istediğiniz şekilde saklayabiliyorsunuz. Dilediğiniz bilgileri silmek, başka bir yere yapıştırmak ve programın arayüzünde değişiklikler yapmak da mümkün olanlar arasında.

Arayüz olarak çok kolay ve hızlı alışılır bir yapıya sahip olan CopyQ, ayarlar bölümünde neredeyse kopyalanan bilgilerin yönetimine dair her türlü bilgiyi barındırıyor. Böylece özelleştirmeler sayesinde sizi pek çok kopyala yapıştır işlemi zorluğundan kurtarıyor.