Create A New Face

Create A New Face

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 198
  • DOSYA BOYUTU 80.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Hde 7 Software

Create A New Face, Windows cihazlarınızda kullanabileceğiniz en başarılı sonuç veren yüz değiştirme uygulaması.

Create A New Face, yüz ve çevrenize farklı objeler ekleyerek görünümüzü değiştirebileceğiniz Photoshop kadar etkili ancak kullanması çok daha rahat bir uygulama. Saç şekli değiştirme, dudak boyama, takı takma, makyaj yapma, kaza yapmış görüntüsü verme, hayvan yüzü uygulama gibi tamamen yaratıcılığınıza bağlı çalışmalar yapabileceğiniz bu uygulamada elinizin altında 1000’den fazla obje bulunmakta.

Windows cihazlarınızda ücretsiz kullanabileceğiniz Create A New Face, farklı objelerle görünümüzü değiştirmenize olanak tanıyor. Sunulan objeleri kullanarak tamamen farklı bir kişiye bürünebiliyorsunuz. Objeleri yüz ve çevrenize uygulamak için çaba sarf etmeniz gerekmiyor. Objeyi seçiyor ve kaydırma hareketini uygulayarak seçtiğiniz objeyi yüzünüze veya vücudunuza en uygun hale getiriyorsunuz. Bu sayede de doğala oldukça yakın bir görüntü ortaya çıkarmış oluyorsunuz. Öte yandan objelere renk ayarı da yapabiliyorsunuz.

Birkaç dokunuşla kendinizi tanınamaz hale getirebileceğiniz Create A New Face, sadece Windows platformunda ve evrensel uygulama niteliğinde. Eğer Windows Phone telefona sahipseniz ayrıca bilgisayarınıza yüklemeden kullanabiliyorsunuz.