Cropic

Cropic

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 120
  • DOSYA BOYUTU 6.7 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Lotogram

Cropic, iPhone ve iPad'lerinizi kullanarak Instagram hesabınıza portre fotoğraflar eklemenizi sağlayan iOS uygulamasıdır.

Cropic, Instagram hesabınıza koymak istediğiniz fotoğrafları düzgün bir şekilde kesmek için geliştirilen iPhone ve iPad uygulamasıdır. Instagram'ın kendi uygulaması eklemek istediğiniz fotoğrafları kare şeklinde keserek, fotoğraf içindeki bazı detayların görünmemesini sağlayabiliyor. Cropic bu duruma engel olarak istediğiniz fotoğrafları tam görünecek şekilde düzenleyebileceğiniz fotoğraf uygulamasıdır.

Cropic uygulamasının özelliği sayesinde Instagram hesabınıza portre fotoğrafları bile koyabilirsiniz. Uygulama basit olarak resimlerinizi olduğu şekilde kareleştirerek, Instagram üzerinde tüm detayların görünmesini sağlıyor. Fakat bu özellik uygulamanın tek özelliği değil. Ayrıca uygulama ile fotoğraflarınızı oynatabilir ve yönünü değiştirebilirsiniz. Basit düzenleme araçlarını da içinde barındıran Cropic, Instagram kullanıcı iseniz kullanmak zorunda olacağınız uygulamalardan biridir.

Uygulama üzerinden bir çok sosyal medya platformunda fotoğraflarınızı arkadaşlarınız ve aileniz ile paylaşmanıza olanak sağlanmış. Sade ve kolay kullanıma sahip olan arayüzü sayesinde kullanıcılar uygulamayı oldukça rahat bir şekilde kullanabilir. Uygulamanın ücretsiz versiyonu olduğu için uygulama içerisinde bazı reklamlar bulunmaktadır. Fakat pek çok uygulamadaki gibi rahatsız eden reklamlar yok. Ayrıca uygulamayı 0.99 $ karşılığında pro sürümüne yükselterek reklamsız bir şekilde kullanabilmek de mümkün. Uygulamanın pro versiyonunda bazı ekstra paketler ve özellikler de bulunmaktadır.

iPhone ve iPad'leri üzerinden Instagram kullanan tüm kullanıcıların Cropic'i ücretsiz olarak indirerek kesinlikle denemesini tavsiye ederim.