Cubicle Web Browser

Cubicle Web Browser

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 2,475
  • DOSYA BOYUTU 0.63 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Cubicle Software

Cubicle Web Browser Dual World özelliğiyle öne çıkan bir internet tarayıcısıdır

Cubicle Web Browser oldukça kullanışlı olan Dual World özelliği sayesinden benzerlerinin arasından sıyrılan ve oldukça küçük boyutuyla öne çıkan bir internet tarayıcısıdır.

Temiz ve oldukça kolay anlaşılabilir bir araryüze sahip olan Cubicle Web Browser gereksiz kısayolardan arındırılmıştır ve bu sayede kullanıcılara dikkatleri dağılmadan internet üzerinde gezinti yapma imkanı tanır. Program bu yönüyle takılma yaşamadan olabildiğince hızlı bir şekilde gezinti yapmanıza da yardımcı oluyor. Gizli gezinti özelliği ile Cubicle Web Browser size internette gezdiğiniz sayfalar ve kullanıcı tercihlerinizle ilgili bilgilerin kayıt altına alınmasını engelleme imkanı da veriyor.

Cubicle Web Browser'ı özel yapan en dikkat çekici özellik şüphesiz ki Dual World özelliğidir. Bu özellik 2 internet sayfasını aynı pencere üzerinde aynı anda görüntülemenize yardımcı oluyor. Bu sayede çalışmalarınızda karşılaştırma yaparken çok daha kolay bir takip aracına sahip olabilir veya sosyal medya hesaplarınızı aynı anda farklı sekmeler arasında geçiş yapmadan yönetebilirsiniz.

Cubicle Web Browser internet geçmişinizi kolay bir şekilde görüntülemenize de yardımcı oluyor. Bu özellik sayesinde ziyaret ettiğiniz internet sayfalarını özel bir pencerede listeleyebilir ve bu pencereden kolayca ziyaret edilen sayfalar geçmişini silebilirsiniz.