D-Smart BLU

D-Smart BLU

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 12,682
  • DOSYA BOYUTU 3.7 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici D-Smart

D-Smart BLU uygulaması ile dilediğiniz yerden televizyon izlemenin keyfini sürebilirsiniz.

D-Smart BLU uygulaması ile Windows 8 tablet ve bilgisayarınızda dilediğiniz zaman televizyon izlemenin keyfini çıkarabilirsiniz. Yüksek kalitede yayın yapan kanalları canlı olarak izleyebilir, kaçırdığınız dizi ve programları istediğiniz zaman izleyebilirsiniz.

D-Smart abonelerine özel bir servis olan D-Smart BLU uygulamasında canlı olarak izleyebileceğiniz 7 adet HD, 24 adet SD olmak üzere toplam 31 adet kanal bulunmaktadır. Geri Al İzle özelliği sayesinde canlı yayını durdurabilir, Başa Al İzle özelliği ile başını kaçırdığınız diziyi geriye sarabilir, Tekrar İzle özelliği ile de yerli ve yabancı dizileri, reyting rekoru kıran programların tekrarını izleyebilirsiniz. Sade arayüzü sayesinde dizi, film, çocuk, canlı tv menüleri arasında hızlıca geçiş yapabilir, dilediğiniz programı hemen izlemeye başlayabilirsiniz.

D-Smart BLU'nun zengin içeriğinden yararlanabilmeniz için D-Smart online işlemler kullanıcı adı ve şifresiyle giriş yapmanız gerekiyor. Benzer televizyon izleme uygulamaları gibi bu uygulama da sadece Türkiye'de çalışmaktadır.