Data Recovery

Data Recovery

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 3,978
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Puran Software

Data Recovery, bozuk CD, DVD, hafıza kartları ve harici diskler üzerinde yer alan verileri kurtarmanıza olanak sağlayan bir veri kurtarma programıdır.

Not: Bu programda zararlı yazılımlar tespit edildiğinden dolayı yayından kaldırılmıştır. Dilerseniz Dosya Kurtarma kategorisinden alternatif programlara göz atabilirsiniz.

Data Recovery, kullanıcıların özellikle hasarlı CD, DVD, hafıza kartları ve benzeri ürünler üzerinde yer alan bilgileri kurtarabilmeleri için tasarlanmış ücretsiz bir veri kurtarma yazılımıdır.

Programın kullandığı algoritma bozuk bölümleri göz ardı ederek, verilerin bulunduğu kaynak üzerinde yer alan sağlam dosyaları kurtarmaya dayanmaktadır.

Kullanımı oldukça kolay olan programın arayüzü de her kullanıcının rahatça kullanabilmesi için anlaşılabilir şekilde tasarlanmıştır.

Verileri kurtarmak istediğiniz bölümü ve kurtarılan verilerin kaydedileceği bölümü seçtikten sonra bozuk diskleriniz üzerinde yer alan verileri kurtarmaya başlayarak, verileri doğrudan seçmiş olduğunuz klasör veya disk üzerine kaydedebilirsiniz.

Kullanıcılara farklı veri kurtarma seçenekleri sunan program yavaş ama daha çok veri kurtarabileceğini derinlemesine tarama yaparken, hızlı ama daha az kapsamlı bir tarama yapmanıza da olanak sağlar.

Sonuç olarak bozuk diskler üzerinde yer alan sağlam verileri aradan ayıklamak ve kurtarmak için kullanabileceğiniz başarılı bir program olan Data Recovery'i tüm kullanıcılarımıza öneriyorum.