Date Finder

Date Finder

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 130
  • DOSYA BOYUTU 0.88 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici SlamtechnologyLLC

Date Finder programını kullanarak belli bir tarihten sonraki gün adedinin hangi tarihe denk geldiğini kolayca hesaplayabilirsiniz.

Date Finder programı, basit ancak oldukça önemli denilebilecek bir konuya çözüm getirebilen ücretsiz uygulamalar arasında yer alıyor. Windows'un kendi tarih ve saat aracı ileriye dönük olarak tarih hesaplaması yapamıyor ve örneğin bugünden itibaren tam olarak 60 gün sonrasının hangi güne denk geldiğini hesaplamak zor olabiliyor. Date Finder bu amaçla kullanılıyor ve program içerisindeki seçenekler sayesinde belli bir tarihten itibaren sonraki günlerin hangi tarihe denk geldiğini kolayca bulabiliyorsunuz.

Bilhassa bazı ayların 30 veya 31 gün çekmeleri nedeniyle bu tarih ayarlamalarını kafadan yapmak oldukça zor olabiliyor. Date Finder'ı kullanırken tüm bu hesaplamalar otomatik bir şekilde gerçekleştiriliyorlar.

Dilerseniz kendiniz belirlediğiniz gün sayısını programın içerisine girebileceğiniz gibi, dilerseniz de uygulamanın ana ekranında hazır olarak gelen günlerden seçerek işleri daha kolay hale getirebilirsiniz. Arayüzde kafanızı karıştıracak hiç bir şey mevcut değil ve kolaylığı nedeniyle anında kullanmaya başlayabilirsiniz.

Başlangıç tarihini direkt olarak tarih bölmesine kendiniz yazabiliyorsunuz ancak programın sahip olduğu kendi takvimi sayesinde takvim üzerinden seçmek de mümkün hale geliyor. Eğer sık sık tarih aralığı hesaplamaları yapıyorsanız kesinlikle göz atmadan geçmeyin.