dayAlarm

dayAlarm

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 409
  • DOSYA BOYUTU 0.77 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Fajar Khairil

dayAlarm programını kullanarak bilgisayarınızda sesli ve yazılı şekilde alarmların çalışmasını sağlayabilirsiniz.

Windows'un kendi içerisinde herhangi bir alarm uygulamasının ya da imkanının bulunmaması pek çok kullanıcı için büyük bir sıkıntı diyebiliriz. Zira her zaman mobil cihazlarımızdaki alarmları duymak mümkün olmayabiliyor ve bu nedenle Windows'u kullanırken masaüstünden bizi uyaracak bir alarm uygulamasının eksikliği kendisini hissettiriyor. Dolayısıyla dayAlarm uygulaması bu sorunun üstesinden gelebilmek için hazırlanmış ücretsiz programlar arasında yer alıyor ve işlevini oldukça iyi bir şekilde yerine getirebiliyor.

Uygulamayı kullanırken birden fazla alarm belirleyebiliyor ve bu alarmlar için farklı isimler belirleyebiliyorsunuz. Ayrıca kendi belirleyeceğiniz bir müzikle birlikte çalan alarmın ekranınızda istediğiniz mesajı çıkarmasını sağlamak da mümkün.

Fakat uygulamanın tek işlevi alarm çalmak değil. Belirlediğiniz zamanlarda istediğiniz programların çalıştırılması, bilgisayarınızın otomatik olarak kapatılması, yeniden başlatılması gibi ek işlevler sayesinde dayAlarm biraz daha kullanışlı hale gelebiliyor.

Eğer alarmlarınızın tekrarlayan şekillerde ortaya çıkmasını istiyorsanız bunu gerçekleştirmek de mümkün. Belirleyeceğiniz tekrarlamalar sayesinde günlük, haftalık ya da tek seferlik alarmlar başlatabilirsiniz. Sade ve kolay kullanılır bir arayüze sahip olduğu için programı kullanırken herhangi bir zorluk yaşayacağınızı da sanmıyorum.