DC++

DC++

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 28,038
  • DOSYA BOYUTU 21.7 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici DC++ Group

DC++ internet üzerinde oluşturulmuş ağlar üzerinden dosya aramak, indirmek, yüklemek ve paylaşmak için kullanabileceğiniz ve bu konuda her zaman ihtiyacınız olan sınırsız bir paylaşım aracı.

DC++ sizlere paylaşmanın özgürlüğünü sunuyor! DC++ Windows işletim sistemleri üzerinde kullnılabilen açık kaynak olarak geliştirilmeye devam eden bir direkt bağlantı ağı yazılımı. Bu istemci ile internet üzerinden bağlandığınız ağlar ile milyonlarca dosyanın paylaşıldığı bir paylaşım denizindeki yerinizi alacaksınız. Hiçbir limit bulunmayan bu uçsuz bucaksız platform üzerinde istediğiniz doküman, müzik, video ve diğer medya dosyalarını, resimlerinizi kısacası her türlü dosyayı paylaşabileceksiniz.

 

Reklamsız içeriği, basit yapısı ve sade arayüzü ile kullanılabilirliği yüksek ve kolay olan bu program kullanıcıları tatmin eder seviyede. Entegre firewall ve router desteği, multi-hub bağlantıları gibi fonksiyonel özelliklere de sahip bu program ile otomatik bağlantılar yapabilecek ve indirme işlemlerinize kaldığınız yerden her zaman devam edebileceksiniz.

DC++ ile çok sayıda ağa bağlanabilir ve bu ağlar üzerinde gelişmiş arama seçenekleri ile istediğiniz isimde ve nitelikteki dosyaları kolaylıkla bulup direkt bağlantı ağları ile indirme işlemleri gerçekleştirebilirsiniz. Güncellenen sürümleri ile STLport özellikleri de geliştirilmiş olan programın dosya paylaşımı konusunda yeni bir çığır açtığı apaçık ortadadır. Artık dosya ararken, yüklerken veya paylaşırken sınır tanımayacaksınız.

Not: Programı Türkçe kullanmak için "Settings → Appearance → Language" sekmelerini takip ederek Türkçe dil seçeneğini ayarlayabilirsiniz.