Devil in the Pines

Devil in the Pines

kullanıcı
  • Lisans
  • TOPLAM İNDİRME 36
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Rebelware Games

Devil in the Pines, son günlerde çıkan korku oyunları arasında dikkat çeken, bizleri karanlık ormanlara salan bir tür oyundur.

Devil in the Pines, Steam üzerinden oynanabilen korku oyunudur. 

Karanlık çam ormanının içerisine girdiğimizde tek amacımız küçücük bir anahtarı bulmak ve ormandan kaçmak olacakken, karşımıza çıkan engeller, bunu sinirlerinizi alt üst edecek bir deneyime dönüştürmeyi başarıyorlar. Karanlıkların içerisinde kimi zaman sadece bir tatar okuyla dolanırken, üzerimize gelen şeytani yaratıklardan kaçmak için sadece saniyelerimiz olacak ve yaptığımız tek bir yanlış atış, hayatımıza mal olabilecek. 

Sadece bir atış şansınızla ortalıkta dolanırken, üzerine akın akın gelen garip yaratıklar, hiç yaşamadığınız bir gerginliğin kaynağı durumuna gelip sizi görmediğiniz durumlara düşürürken, gerçek korkunun ve çaresizliğin tadına ulaştıran Devil in the Pines, son günlerde çıkan en büyük potansiyele sahip korku oyunlarının başında geliyor. 

Rebelware Games tarafından geliştirilen bu yapım, idare eder grafiklerinden ziyade iyi oturttuğu oynanışıyla ön plana çıkıyor ve sağladığı atmosferle birlikte tanıtım videolarıyla bile sizi germeyi başarıyor. Korku oyunu seviyorsanız kesinlikle denemenizi tavsiye ettiğimiz oyunlardan bir tanesi olan Devil in the Pines'ın atmosferine dair bilgileri ise hemen aşağıda bulabileceğiniz oynanış videosunda görebilirsiniz.