DHMİ Genel Müdürlüğü

DHMİ Genel Müdürlüğü

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 214
  • DOSYA BOYUTU 1.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Devlet Hava Meydanları İşletmesi

DHMİ Genel Müdürlüğü Windows 8 uygulaması ile 50'den fazla havalimanının anlık olarak uçuş bilgilerine ve hava durumuna ulaşabilirsiniz.

DHMİ Genel Müdürlüğü, Windows 8 tablet veya bilgisayarınızdan uçuşları anlık olarak takip edebilmeniz için geliştirilmiş resmi bir uygulama. Sadece uçuş numarasını yazarak uçağın inip inmediğinden rötar veya iptal durumu olup olmadığına kadar oldukça detaylı bilgiye anında ulaşabileceğiniz uygulama tamamen ücretsiz ve Türkçe arayüze sahip.

DHMİ Genel Müdürlüğü Bilgi Teknolojileri Dairesi Başkanlığınca hazırlanmış resmi uygulamada en can alıcı özellik şüphesiz ki 50’den fazla havalimanına ait uçuşları ve hava durumunu anlık olarak takip edebilme kolaylığı sunması. Uçuş numarasını yazarak durum bilgisi (Uçak indi mi?, Uçuş iptal mi edildi?, Uçak rötar yaptı mı? gibi), ineceği havalimanı, iniş saati, hareket tarihi gibi detaylara ulaşmanız oldukça basit. Öte yandan havalimanına indiğinizde nasıl bir hava ile karşılaşacağınızı da öğrenebiliyorsunuz.

DHMİ Genel Müdürlüğü’nden haber ve videolara da ulaşabileceğiniz uygulama, Windows Mağazası’nda uçuş bilgilerini anlık olarak takip edebileceğiniz tamamen Türkçe ve ücretsiz yegane uygulama.