Disk Drill

Disk Drill

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 39,668
  • DOSYA BOYUTU 15.73 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici CleverFiles

Disk Drill, nadir olarak bulunan hem ücretsiz hem de başarılı bir şekilde çalışan dosya kurtarma programlarından bir tanesi.

Disk Drill, Mac platformunda en popüler dosya kurtarma programlarından bir tanesi. Şimdi ise Windows için de program çıktı ve ücretsiz olarak tüm kullanıcılara sunuluyor. Veri ve dosya kurtarma programlarının şüphesiz en ortak özelliği, kaybolan ya da silinen dosyalarınızı bularak, geri getirebilmeniz için sizden programın tam sürümünü satın almanızı istemeleri. Eğer veri ve dosya kurtarma işlemleriniz için para ödemek istemiyor ve ücretsiz bir program arıyorsanız, Disk Drill'i tercih edebilirsiniz.

Disk Drill Özellikleri

  • Ücretsiz,
  • Başarılı dosya kurtarma işlemi,
  • Pratik kullanım,
  • Kaybolan ve silinen dosyaları kurtarma,
  • Windows ve Mac sürümler,

Kaybolan döküman, video, müzik, fotoğraf ya da herhangi bir dosyanız için gerekli taramayı yaparak bulan ve daha sonra geri getirme işlemi yapan Disk Drill'in işini gerçekten başarılı bir şekilde yaptığını söyleyebilirim.

Sadece bilgisayarınız üzerinde değil, kullandığınız herhangi bir depolama cihazı üzerindeki kaybolan dosyaları geri getirebilen program, kaybolan dosyalarınızı bulabilmek için 3 farklı algoritmayaı aynı anda çalıştırarak, kaybolan dosyalarınız bulunana kadar taramaya devam ediyor.

Oldukça kolay kullanıma sahip olan Disk Drill programı üzerinde tek bir tuşa basarak kaybolan dosyalarınızı taramaya başlayabiliyorsunuz. Bu nedenle kaybolan dosyalarınızı geri getirmek için çok deneyimli ya da bilgili bir bilgisayar kullanıcı olmanız gerekmiyor. Programı indirerek kurduktan sonra basit bir şekilde dosya kurtarma işlemine başlamanız mümkün. Kolay kullanımı dışında oldukça hızlı çalışan program, dosyaları farklı şekilde koruyan disklerin kullandığı sistem dosyaları için destek sunuyor.

Disk Drill İndir

Zaman zaman kaybettiğinizi ya da silindiğini düşündüğünüz içerikler aslında hala diskinizin üzerinde olur. Fakat diskinizin bir bölümü kaybolduğu için bu dosya ya da verilere ulaşmanız mümkün olmaz. Disk Drill bu bölümlere ulaşmanız için gereken haritayı sunarak, aslında gerçekten diskinizden kaybolmayan dosyaları geri getirmenizi de sağlıyor. Kaybolan ve silinen dosyaları getirme işlemini yaptığı gibi, diskiniz üzerinde gelecekte yaşanabilecek veri kayıpları için de koruma sunan Disk Drill, ücretsiz olarak bulabileceğiniz en iyi veri ve dosya kurtarma programlarından bir tanesi.

Sunduğu bir çok fonksiyon ve özellik ile kullanıcıların tüm kaybolan dosya ve verilerini geri getirilmesini ve aynı zamanda veri kaybolmasına karşı güvenlik sunan Disk Drill'i tamamen ücretsiz olarak indirip denemenizi tavsiye ediyorum.