DiskBoss Network

DiskBoss Network

kullanıcı

Dosya ve disklerinizi yönetmek için tam kapsamlı ve ücretsiz bir program arıyorsanız DiskBoss'u kesinlikle öneriyoruz.

DiskBoss Network programı bilgisayarınızda ihtiyaç duyabileceğiniz neredeyse bütün disk ve dosya yönetim araçlarını barındıran hem ücretsiz hem de gelişmiş bir uygulama. Sahip olduğu otomatik dosya yönetim sistemi sayesinde tüm disklerinizde aramalar, sınıflandırmalar, kategorilendirmeler ve disk alanı analiz araçlarını kullanabiliyorsunuz. Özellikle çok fazla dosya barındırmak zorunda olanların tercih edebileceği bir program olduğuna inanıyorum.

Kendi belirlediğiniz kriterlere göre dosyalarınızın organizasyonunu sağlarken aynı zamanda çok fazla miktarda dosyayı kopyalayabilir, disklerinizi senkronize edebilir, kopya olan dosyaları tespit edebilir ve gereksiz yere dolan alanları temizleyebilirsiniz. Özellikle SQL veritabanı entegrasyonu ve sunucu desteği barındırması sayesinde web geliştiriciler de kolaylıkla kullanabilirler.

Gerçek zamanlı olarak diskinizde gerçekleşen işlemleri de size aktarabilen program yüksek hızı ve hata tolerans modu sayesinde tıkanmaması ile göz dolduruyor. Arayüz olarak da sıkıntı yaşamayacağınıza inandığım DiskBoss Network'ü kullanmayı denemelisiniz.