DiskWeeder

DiskWeeder

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 237
  • DOSYA BOYUTU 0.02 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici HardwareNavigator

Bilgisayarınızda bulunan dizin ve dosyaları otomatik olarak belli parametrelere göre silebilmek için bu uygulamayı kullanabilirsiniz.

DiskWeeder programı profesyonel bilgisayar kullanıcılarının bilgisayarlarında yer alan dosyaları istedikleri parametreleri girerek toplu şekilde kaldırabilmeleri için hazırlanmış ücretsiz ve kullanımı kolay bir program. Ancak silinmesini istediğiniz dosya ve klasörleri girmeniz gereken parametreleri kullanacak düzeyde değilseniz sıkıntı yaşamanız mümkün. İş yerlerindeki bilgisayarları yönetenler yahut ağ yöneticileri için özellikle uygun olduğunu düşündüğüm programda tek tek dosya silme işlemleri ile uğraşmak istemeyenler kullanacakları parametreler sayesinde bu klasör ve dosyaların anında silinmesini sağlayabiliyorlar.

* veya ? gibi işaretleri de destekleyen program böylece toplu olarak işlem yapmak isteyenlerin dosya adı formatlarını otomatik olarak belirlemelerini de sağlıyor. Böylece belli bir dosya adı izini takip eden tüm dosya ve klasörleri temizleme imkanı doğuyor. Manuel olarak zararlı yazılım ve dosyaları da temizleyenlerin işini kolaylaştıracağına hiç şüphe yok. Aynı zamanda sık sık arşiv yapması gerekenler ve bu arşivler içerisinde temizlik gerektiğine inananlar da sistemli çalışıyorlarsa programın büyük faydasını göreceklerdir.