DiviFile

DiviFile

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 178
  • DOSYA BOYUTU 6.57 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Quantum Nomad LLC

DiviFile programını kullanarak kolayca iş ve kişisel notlarınızı tutabilir, kategorilere göre organize edebilirsiniz.

DiviFile programı, bilgisayarınızı kullanarak notlar tutmanızı ve bu notları organize etmenizi sağlayan ücretsiz ve kaliteli programlardan bir tanesi. Hem kolay kullanılır yapısı, hem de iyi tasarlanmış arayüzü sayesinde bu konuda denemek isteyebileceğiniz en kaliteli ücretsiz programlar arasında yer alıyor.

Çok kolay kurulan ve çalıştırdıktan sonra sekme desteği sunan DiviFile sayesinde birden fazla sekmede kolayca tüm notlarınızı organize edebilirsiniz. Notlar arasında aramalar yapabilmek ve böylece istediğiniz notlara hemen ulaşmak da mümkün. Böylece tek tek notlarda arama yapmak yerine hepsinin içerisinde bir seferde kelime araması yapabilirsiniz.

Notlar için hazırladığınız kategorilerin alt kategorilerini yaratmak ve böylece aralarında ilişkiler yaratmak da mümkün. Çok geniş kapsamlı projeler hazırlayanlar ve işlerini düzenlemek zorunda olanlar elbette bu geniş sınıflandırma seçeneklerinden memnun kalacaklardır.

İsterseniz Internet Explorer ve Outlook notlarınızı ve sık kullanılanlar listelerinizi de program içerisine alabilir ve böylece diğer programlarla senkronizasyon gerçekleştirebilirsiniz. Sistem kaynaklarını verimli bir şekilde kullanan program, böylece çalışması sırasında bilgisayarınızın diğer bölümlerini etkilemiyor.

Eğer sık sık notlar tutuyor ve basit bir program arıyorsanız kesinlikle kaçırmayın.