Docs PDF/PowerPoint Viewer

Docs PDF/PowerPoint Viewer

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 6,465
  • DOSYA BOYUTU 0.08 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Google

Docs PDF/PowerPoint Viewer, Google Chrome tarayıcısı üzerinde PDF, PowerPoint ve desteklenen diğer formattaki dökümanları görüntüleyebileceğiniz etkili bir eklentidir.

Docs PDF/PowerPoint Viewer, Google Chrome üzerinde PDF dosyalarını, PowerPoint sunumlarını ve birçok desteklenen formattaki dökümanları görüntülemek için Google tarafından tasarlanmış başarılı bir eklentidir.

Eklenti, görüntüleme yapmak için giriş yapılması gereken dökümanları çalıştırmıyor. Fakat görüntüleme kısmını atlayarak dökümanı indirdikten sonra ulaşabilirsiniz. Ayarlar kısmına girerek eklentinin görüntülemesini istemediğiniz formatları seçebilirsiniz.

Ayrıca eklentinin Google Chrome'un kendine ait olan PDF görüntüleyicisi ile karıştırılmaması gerekiyor. Chrome'un kendi PDF görüntüleyicisi yerine bu eklentiyi kullanmak isterseniz bunun için gerekli düzenlemeyi ayarlar kısmından aktif hale getirebilirsiniz.

Oldukça başarılı ve etkili olan eklenti sayesinde evinizde veya işyerinizde ihtiyacınız olan PDF dosyalarını, PowerPoint sunumlarını ve bir çok desteklenen formattaki dökümanları açarak görüntüleyebilmek mümkün. Ücretsiz olarak indirip Google Chrome üzerine kurabileceğiniz eklentiyi kullanmanızı tavsiye ederim.