DocuSign Ink

DocuSign Ink

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 282
  • DOSYA BOYUTU 20 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici DocuSign

DocuSign Ink uygulamasını kullanarak belgelerinizi Android cihazlarınız üzerinde direkt olarak imzalayabilirsiniz.

DocuSign Ink Android uygulaması, sürekli olarak dijitalden gelen belgeleri bastırarak imzalamak zorunda olanların ve daha sonra yeniden taratarak karşı tarafa göndermek zorunda olanların kesinlikle beğeneceklerine inandığım ücretsiz ve kullanımı kolay uygulamalardan bir tanesi. Direkt olarak telefon veya tabletlerinizde yer alan PDF, resim dosyası ya da ofis dosyaları halindeki belgelere imzanızı eklemenizi ve daha sonra istediğiniz adrese göndermenizi sağlaması sayesinde iş dünyasında oldukça faydalı olacağına inandıklarım arasında yer alıyor.

İmzanızı bir defa belirledikten sonra gelen belgelere aynı imzayı en hızlı şekilde ekleyebiliyorsunuz ve dilerseniz imzanın rengi, tarzı gibi konularda değişiklikler de yapabiliyorsunuz. Belgeleriniz ve imzanız şifrelenmiş halde uygulamada bulundurulduğu için herhangi bir şekilde ele geçirilmeleri ya da çalınmaları gibi durumla karşılaşmak oldukça zor.

Esign Act ile olan uyumluluğu sayesinde uygulamayı kullanarak attığınız imzalar gerçek hayatta da yasal olarak bağlayıcı olacaktır ve geçerli sayılacaklardır. Ayrıca sürekli olarak belgelerinizi bastırma ve taratma derdinden sizleri kurtardığı için işlerinizi dikkate değer şekilde hızlandıracağına hiç şüphe yok. İş dünyası için oldukça faydalı olacağına inandığım uygulamayı denemeyi unutmayın.