DocuSign

DocuSign

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 117
  • DOSYA BOYUTU 0.01 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici DocuSign

Google Chrome tarayıcılarınızda kullanabileceğiniz bir imza eklentisidir.

DocuSign, Google Chrome tarayıcılarınıza yükleyip kullanabileceğiniz kullanışlı bir imza eklentisidir. Daha çok profesyonellere ve ofis çalışanlarına yönelik bir eklenti olan DocuSign'in mobil uygulamaları da bulunuyor.

Sık sık dijital olarak belge imzalamak durumundaysanız ve başkalarından da imza almanız gereken bir iş yapıyorsanız bu Chrome eklentisi çok işinize yarayacaktır diye düşünüyorum. Eklentiyi kullanması da gayet kolay.

Belgeleri kolayca imzalamak için öncelikle bir PDF dosyasını veya resmi açıyorsunuz. Örneğin diyelim mail yoluyla size imzalamanız gereken bir belge geldi. Üzerine tıkladığınız anda yukarıda "Open with DocuSign" diye bir buton çıkıyor. Tek yapmanız gereken bu butona tıklamak.

Ardından eklenti size bu belgeleri kimin imzalaması gerektiğini soruyor. Siz de buna göre sadece kendinizi, kendiniz ve diğerlerini ya da sadece diğerlerini seçebiliyorsunuz. Ardından da belgenin imzalı halini gönderebiliyorsunuz.

Aynı zamanda eklenti sayesinde imza sırasını belirleyebiliyor ve buna göre imzaların toplanmasını sağlayabiliyorsunuz. İmzalayacak insanlara "Sign Here" ibaresiyle nereyi imzalamaları gerektiğine yönlendiriyorsunuz.

Ayrıca bunlarla birlikte dökümanınızın durumunu anlık olarak kontrol edebiliyor ve diğerlerine hatırlatıcı yollayabiliyorsunuz. PDF'den Word'e, Excel'den HTML dosyasına her türlü dosyayı desteklediğini de söylemeden geçmeyelim.

Eğer siz de sık sık imza konusunda sıkıntı yaşıyorsanız bu Chrome eklentisini denemelisiniz.