Download Master

Download Master

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 18,646
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici monadownloadmaster

Download Master dosya indirme işlemlerinizi kolaylaştıran bir Chrome eklentisidir

Download Master Google Chrome kullanıcılarına dosya indirme işlemlerinde oldukça yardımcı olan bir dosya indirme yöneticisidir.

Google Chrome içerisinde yer alan dosya indirme yöneticisinin pek kullanışlı olduğu söylenemez. Dosya indirme işlemlerini takip etmenin ve indirilen dosyaları düzenlemenin oldukça güç olduğu bu indirme yöneticisi bize sadece temel dosya indirme işlevlerini sunmaktadır. Bu nedenle dosya indirme işlemleri için daha kullanışlı bir dosya indirme yöneticisi ihiyacı duyarız. Bu amaçla bilgisayarımıza farklı yazılımları yüklemekteyiz.

Download Master bizi ek bir program kurulumu yapma derdinden kurtarıyor. Chrome ile bütünleşen bir Google Chrome eklentisi halindeki Download Master sayesinde bilgisayarımıza bir dosya indirme yazılımı yükleme gereği ortadan kalkmakta.

Oldukça kullanışlı bir tarayıcı eklentisi olan Download Master bize bir sayfa üzerindeki dosyaları aynı anda indirebilme imkanı vermekte. Kendisini sağ tıklamayla açılan içerik menüsüne ve tarayıcı araç çubuğuna yerleştiren Download Master'a erişebilmek de oldukça kolaydır. Download Master kullanarak bir internet sitesindeki indirme bağlantılarını analiz edebilir ve ayrı bir pencerede sonuçları görebilirsiniz. Bu pencerede dilediğiniz başlantıları seçip indirme işlemini başlatabilir, filtreleme seçeneklerinden yararlanabilirsiniz.

Eğer kolay kullanım sunan bir indirme yöneticisi arıyorsanız küçük boyutlu Download Master'ı denemenizde fayda var.v