Dr.Web Anti-virus Light

Dr.Web Anti-virus Light

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 31,751
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Doctor Web, Ltd.

Android akıllı telefon ve tabletinizin güvenliğini sağlamak için kullanabileceğiniz ücretsiz virüs uygulamalarından birisi de Dr. Web Anti-virus Light.

Android akıllı telefon ve tabletlerinizde virüsler ve diğer zararlı uygulamalardan korunmak için bir antivirüs programı kullanma gerekliliği giderek artıyor ve yazılım üreticileri de bu tehlikeli yazılımlara karşı çeşitli uygulamalar geliştirmeye devam ediyorlar.

Bunlardan bir tanesi de Dr.Web Anti-virus Light uygulaması. Uygulama cihazınızda hızlı ve tam sistem taraması gerçekleştirebilmenin yanında dilediğiniz klasör ve uygulamaların da taranmasını sağlayabiliyor.

Gerçek zamanlı sistem taraması sayesinde diğer uygulamalar herhangi bir işlem yapmaya çalıştıklarında bunu analiz eden uygulama aynı zamanda bilinmeye malwarelara karşı da Origins Tracking adı verilen teknoloji sayesinde etkili olabiliyor.

Tespit edilen zararlı yazılımlar direkt olarak silinmiyor ve karantina altına alınıyorlar. Böylece size ait olan dosyaların yanlışlıkla silinmesi imkansız hale geliyor ve karantina altına alınan dosyalar sizin isteğiniz üzerine geri getirilebiliyorlar.

Android performansınız üzerinde minimum etkisi olan uygulama bataryanızı da oldukça verimli kullanıyor. Düzenli olarak güncellenen program böylece en son virüslere karşı da etkili bir koruma sağlayabiliyor.