Dünya Kupası 2014 Duvar Kağıtları

Dünya Kupası 2014 Duvar Kağıtları

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,017
  • DOSYA BOYUTU 36.04 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Tamindir

Dünya Kupası 2014 Duvar Kağıtları ile dünya kupasının heyecanı masaüstünüze taşınıyor

Dünya Kupası 2014 Duvar Kağıtları eğer 2014 Dünya Kupası'nı heyecanla bekliyorsanız hoşunuza gidebilecek ve birbirinden güzel duvar kağıdı seçeneklerini içeren bir duvar kağıdı koleksiyonudur.

2014 Dünya Kupası bu sene Brezilya'da düzenlenecek. Futbolun oldukça büyük ilgi gördüğü Brezilya sıcak iklimi ve renkli tribünleriyle daha önce de dünya kupalarına ev sahipliği yapmıştı. Bu sene 3. kere dünya kupasına ev sahipliği yapacak Brezilya'da heyecanlı karşılaşmaların gerçekleşmesi bekleniyor. Son dünya kupasının şampiyonu İspanya'nın tahttaki konumunu sürdüreceği mi yoksa başka bir takıma mı devredeceği ise merak konusu.

Bilgisayarınıza ücretsiz olarak indirebileceğiniz bir arşiv olan Dünya Kupası 2014 Duvar Kağıtları size birçok masaüstü arkaplanı alternatifi sunuyor ve futbolun renkli görüntülerini masaüstünüze taşıyor.

Dünya Kupası 2014 Duvar Kağıtları içerisinde dünya kupasının görüntülerinin yanında yeşil çimlerin, 2014 dünya kupasına özel futbol toplarının, Brezilya'ya özgü renklerin ve dünya kupasına katılan takımların bayraklarının görüntüleri yer almakta.