EggMaster

EggMaster

kullanıcı
  • Lisans
  • TOPLAM İNDİRME 35
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Raphael Wichmann

EggMaster, yumurtanızı istediğiniz kıvamda pişirmenize yardımcı olan bir mobil uygulamadır.

EggMaster, yumurtalarınızı siz ve sevdiklerinizin damak tadına uygun biçimde pişirmenize yardımcı olan bir uygulamadır. Eğer bir iPhone veya iPad kullanıcıysanız yumurta zamanlayıcılarına dünyanın parasını vermek yerine bu uygulamayı yükleyerek yumurtayı tam da istediğiniz gibi sunabilirsiniz.

Yumurta, kahvaltılarımızın olmazsa olmazları arasında yer alan bir besindir. Her gün yenilmesi gereken ve oldukça faydalı olan yumurtayı kimimiz az pişmiş yani rafadan, kimimiz orta pişmiş yani kayısı kıvamında, kimimiz de çok pişmiş yani haşlanmış olarak tercih eder. Kahvaltılarımızı süsleyen yumurtaları istenilen kıvamda pişirmek her ne kadar basit bir şey gibi gözükse de profesyonellik ister. Yumurtayı pişirirken dakikalar hatta saniyeler önem kazanır. Eğer mutfağa az giren biriyseniz sonuç hüsranla sonuçlanabilir. Tam bu noktada ihtiyacımız olan uygulama ise EggMaster.

Modern ve sade arayüz ile gelen EggMaster, yumurtanızı istediğiniz kıvamda pişirmeniz için alarm dışında yumurta çapı, oda ve buz dolabı sıcaklığı gibi seçenekler de sunar. Yumurtanızın büyüklüğünü ve sıcaklığını ayarlamanızın ardından tek yapmanız gereken yumurtanızı rafadan mı, kayısı mı yoksa haşlanmış mı olarak istediğinizi belirtmek. Yumurta tercihinizi de belirledikten sonra yumurta pişme süresi otomatik olarak belirleniyor ve “OK” butonuna dokunduğunuzda geri sayım yani yumurta pişmeye başlıyor.

Yumurtanın pişirilme anını animasyonlu olarak gösteren uygulama pişirdiğiniz yumurtaları hafızasına alıyor. Böylelikle canınız her yumurta istediğinde tekrardan ayarlarla uğraşmak zorunda kalmıyorsunuz. Eğer uygulama ile de istediğiniz yumurtayı elde edemezseniz bunu geri bildirim olarak belirtebiliyorsunuz.