Empty Folder Cleaner

Empty Folder Cleaner

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 3,313
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici 4dots Software

Empty Folder Cleaner, sabit diskiniz üzerinde yer alan boş klasörleri silmenize olanak sağlayan ücretsiz bir programdır.

Not: Bu programda zararlı yazılımlar tespit edildiğinden dolayı yayından kaldırılmıştır. Dilerseniz Dosya ve Disk Yöneticileri kategorisinden alternatif programlara göz atabilirsiniz.

Empty Folder Cleaner, kullanıcıların sistemleri üzerinde tarama yaparak, içeriği boş olan klasörleri bulabileceği ve hızlı bir şekilde silebileceği ücretsiz bir yardımcı programdır.

Sabit diskiniz üzerinde yer alan gereksiz ve kullanılmayan klasörleri temizlemenize olanak sağlayan bu başarılı program, sabit diskiniz üzerinde gezerken bu klasör ne işe yarıyor gibi sorular sormanızın önüne geçecektir.

Aynı zamanda program ortaya çıkabilecek herhangi bir hatanın önüne geçebilmeniz için klasör silme işlemine başlamadan önce kullanıcıların yedek almalarına da izin vermektedir.

Boş klasörlerin dışında gereksiz olan dosyaları da sizin için listeleyen program yardımıyla, tüm gereksiz dosyaları ve boş klasörleri silerek sabit diskiniz üzerinde yer açabilirsiniz.

Tamamen amaca yönelik olarak geliştirilmiş bir program olan Empty Folder Cleaner ile sabit diskiniz üzerinde yer alan boş klasörleri ve gereksiz dosyaları bularak, tek bir seferde hepsini silebilirsiniz.