Enlight

Enlight

kullanıcı
  • Lisans
  • TOPLAM İNDİRME 2,185
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Lightricks Ltd.

Enlight zengin özelliklere sahip bir fotoğraf düzenleme uygulamasıdır

Enlight zengin özellikleriyle öne çıkan ve piyasadaki en kapsamlı fotoğraf düzenleme uygulamaları arasında yer alan bir kamera uygulaması.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlar için geliştirilmiş bir fotoğraf düzenleme uygulaması olan Enlight ile fotoğraflarınıza ikinci bir dokunuş yapabiliyorsunuz. iPhone telefonlarımızın kameralarıyla çektiğimiz fotoğrafların ilk halleri beklediğimiz görünümde olmayabiliyor. Bunun nedeni ise etraftaki ışık, renk ayarları ve benzeri öğeler olabiliyor. İşte bu fotoğrafın nasıl göründüğünü belirleyen öğelerin hepsini Enlight ile kendiniz düzenleyebilirsiniz.

Enlight içerisinde yer alan farklı fotoğraf efekt ve fotoğraf filtreleri sayesinde fotoğraflarınızın temel renk ayarlarını değiştirebilir, daha hoş görünen fotoğraflar oluşturabilirsiniz. Enlight içerisindeki vintage filtrelerin yanısıra modern filtreler ve fotoğraflarınızı karakalem çizimlere veya yağlı boya tablolara dönüştüren efektler fotoğraflarınıza hoş düzenleme seçenekleri sunuyor.

Enlight ile fotoğraflarınız üzerinde fiziksel değişikler de yapabilirsiniz. Fotoğraf kesme, döndürme, düzleştirme Enlight ile yapabileceğiniz fiziksel değişiklikler. Siyah-beyaz efektler, resimlere metin ekleme, fotoğraf düzeltme, Instagram'a özel fotoğraflar hazırlama, sosyal medyada düzenlediğiniz fotoğrafları paylaşabilme uygulamanın diğer kullanışlı özellikleri.