Euro Truck Simulator

Euro Truck Simulator

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 1,575,163
  • DOSYA BOYUTU 125.80 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici ScsSoft

Euro Truck Simulator, şu anda en popüler kamyon (tır) oyunları arasında olan Euro Truck Simulator 2'nin bir önceki sürümü.

Euro Truck Simulator, Windows PC'de en çok indirilip oynanan kamyon oyunları arasında olan Euro Truck Simulator 2'nin bir önceki sürümü. 2008 yılında çıkış yapan tır simülasyon oyunu Steam ve Euro Truck Simulator oyunu resmi sitesi üzerinden indirilebiliyor. PC için gelmiş geçmiş en iyi kamyon oyunu olan Euro Truck Simulator, senelere meydan okuyor. Kamyon oyunları, kamyon simülasyon oyunları, kamyon simülatörü, tır simülasyon oyunları, tır simülatörü seviyorsanız, yukarıdaki Euro Truck Simulator İndir butonuna tıklayarak oyunu indirin.

Tır Oyunları uzun yol kamyonları ile Avrupa şehirlerini gezdiğiniz, gerçekten kamyon sürüyormuş hissi veren oynanışının yanı sıra detaylarla dolu grafiklerinden gözlerinizi alabileceğiniz süper eğlenceli bir kamyon simülasyon oyunu.

Euro Truck Simulator Detayları

Euro Truck Simulator, PC’de oynanabilen yüksek kalitede grafiklere sahip ilk kamyon oyunları arasında. SCS Software tarafından geliştirilen ve dağıtılan kamyon oyununda Roma’dan Berlin’e Madrid’den Prag’a ve daha pek çok şehirde yük taşıyorsunuz. Oyunda yol ağı gerçek Avrupa yollarına dayanıyor, oyundaki şehirler gerçek dünya ile neredeyse aynı. Oyun Avrupa’da geçtiği için özel Avrupa kamyon tasarımları öne çıkıyor. Tüm kamyonlar gerçek kamyonlara dayalı son derece gerçekçi, detaylı modellemeye sahip. Kamyonların içten görünümü dıştan görünüm kadar etkileyici. Yanıp sönen göstergeler, sıcaklık ve düşük yakıt ikaz lambaları, silecekler ve doğal olarak hız göstergesi dahil eksiksiz bir gösterge takımı hepsi iç modellemede düşünülmüş.

Euro Truck Simulator, gerçekten sürükleyici bir simülasyon ortamı sunuyor. Sanki direksiyon başında oturuyormuş gibi hissediyor, etrafa göz atabiliyorsunuz. Yıllar geçmesine rağmen hala oynaması keyifli ender oyunlardan biri olan Euro Truck Simulator, en son 1.3 yama güncellemesini aldı. Bu güncelleme ile İngiltere’ye üç yeni şehir eklendi, İngiltere’de soldan sürüş desteği sağlandı, Calais’den Dover’a araçla taşıma, birkaç yeni küçük yol eklendi, DirectX uyumluluğu geliştirildi, OGG formatlı şarkı oynatıcı eklendi, birkaç ses efekti geliştirildi.

Bu kamyon simülasyon oyunu için farklı kontrol seçenekleri mevcut. Sadece klavye ile, klavye ve mouse ile, klavye ve joystick ile, klavye ve direksiyonla veya klavye ve gamepad ile oynanabiliyor. Kontrol tuşlarını Options - Keyboard bölümünden değiştirebiliyorsunuz. Varsayılan olarak araç kontrolleri şöyle; Kamyonun kontrolünü (gaz, fren, vites değiştirme vs) ok tuşları veya W/S/A/D tuşlarıyla sağlıyorsunuz.

Motoru çalıştırmak/durdurmak için E, el freni için Boşluk, motor freni için B, sol sinyal için [, sağ sinyal için ], dörtlüleri yakmak için F, farları yakmak için L, korna çalmak için H, silecekler için P (çalıştığı görmek için iç görünüme geçmeniz gerekiyor), hızı sabitlemek için C tuşunu kullanıyorsunuz. Ekran üstündeki kontrol paneli için tuşlar; F2 yan aynaları göstermek/gizlemek, F3 kontrol panelini göstermek/gizlemek, M haritayı göstermek/gizlemek için kullanılıyor.

Kameralar için, 1 (içten), 2 (serbest dönüş kamerası), 3 (üstten), 4 (kabin), 5 (tampon), 6 (tekerlek üstü), 7 (yandan), 8 (sonraki kamera) tuşunu kullanıyorsunuz. Ayrıca özel eylemler için tuşlar atanmış. Bunlar; sola bakma (Numpad /), sağa bakma (Numpad *), harekete geçirme (dinleme noktaları, benzin pompaları, servisler ve iş teklifleri gibi özel konumları etkinleştirmek için), kamerayı döndürme (Sol Alt) ve ekran görüntüsü alma (F10).

Euro Truck Simulator, sistem gereksinimleri düşük bilgisayar oyunları arasında. Kamyon simülatörünü bilgisayarınızda oynamak için Windows XP veya Windows Vista, 2.4GHz Intel Pentium 4 işlemci, 512MB RAM (Vista'da 1GB RAM), 128MB ekran kartı (GeForce 4 veya daha yeni/ATI Radeon 8500 veya daha yeni bir model), DirectX 9 uyumlu ses kartı ve 600MB boş alan sunan bir sisteme sahip olmanız yeterli. Önerilen sistem gereksinimleri ise; 3.0GHz Intel Pentium 4 veya daha yeni bir işlemci, 1GB RAM (Vista'da 2GB), 256MB ekran kartı (GeForce 6 veya daha yeni/ATI Radeon 9800 veya daha yeni bir model) şeklinde.