Eurovision Song Contest

Eurovision Song Contest

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 91
  • DOSYA BOYUTU 3 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici digame mobile GmbH

Eurovision Song Contest, Eurovision Şarkı Yarışması hakkında her şeyin yer aldığı resmi uygulama.

Eurovision Song Contest, bu yıl 60.sı düzenlenecek olan büyük şarkı yarışması Eurovision izleyenleri için özel hazırlanmış resmi Windows 8.1 uygulaması olarak öne çıkıyor. Yarı finalleri 19 ve 12, finali 23 Mayıs 2015’te düzenlenecek şarkı yarışmasını daha şimdiden nasıl izleyeceğinizi kara kara düşünüyorsanız, yarışma hakkında tüm gelişmeleri takip edebileceğiniz bu zengin içerikli uygulamayı tavsiye ederim.

60.sı Avusturya’nın başkenti Viyana’da gerçekleştirilecek Eurovision 2015 Şarkı Yarışmasını Windows 8.1 üzeri tablet ve bilgisayarınızdan takip edebilme kolaylığı sunan Eurovision Song Contest uygulaması Windows platformuna geç uğrasa da beklediğimize değmiş. Gerek modern arayüzü ile gerekse de içeriği ile oldukça başarılı bulduğumu, kesinlikle beğeneceğinizi söyleyebilirim.

Eurovision Song Contest uygulamasının içeriğine baktığımızda oldukça profesyonel hazırlandığını görüyoruz. Eurovision 2015 Şarkı Yarışması yarı finaline kalan süreyi gösteren geri sayım ile bizleri karşılayan uygulamada en dikkat çeken nokta yarışmada seslendirilecek 40 şarkıyı satın almamız için seçenek sunması. Yarışmada beğendiğiniz şarkıları tek dokunuşla satın almanın haricinde, şarkı söylemeyi seviyorsanız karaoke sürümlerini de satın alabiliyorsunuz.

Eurovision Şarkı Yarışmasından haberleri, video ve fotoğrafları da karşımıza çıkan Eurovision Song Contest uygulamasının Mayıs güncellemesi ise harika olacak. Şarkıcılar, şarkılar, ülkeler ve gösterileri kapsayan canlı şovlar, katılımcıların profilleri, selfie filtreleri gibi önemli yenilikler sonraki güncellemede yer alacak.