ExcelFix 5.21

ExcelFix 5.21

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 15,768
  • DOSYA BOYUTU 5.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Cimaware Software

Bozulan veya hasar alan Microsoft Excel dosyalarınızdaki bilgileri kurtarmak ve geri getirmek için kullanabileceğiniz yazılım.

ExcelFIX programı bozulmuş veya hasar almış açılmayan dökuman dosyalarınızı sorunlarından arındıran bir Microsoft® Excel geri dönüşüm yazılımı. Bozulan Excel dosyalarınızı artık bu program sayesinde düzeltebilecek ve çalıştırabileceksiniz. Excel 95, 97, 2000, XP, 2003 ve 2007 dosyalarınızı kolaylıkla birkaç dakika içerisinde kendi bilgisayarınızda tamiredebilirsiniz.

Hasar alan dosyanın içinden yazıları, numaraları, formülleri, resimleri ve kaybolan satırları çıkaran bu yazılım kendi kategorisinde bütün bu özelliklerle donatılmış tek program. Seçtiğiniz dosyayı gösterme saklama imkanı sunan basit arayüzü ile çok rahatlıkla kullanabileceksiniz.

Son versiyonu yeni dosya bozulma nedenlerini düzeltebilecek fonksiyonlar eklenerek geri dönüşüm motoru geliştirildi. ExcelFIX 5 yorumlar, çıkış çizgileri, ve hasar alan hücreler gibi bir kaç hücre görünümüne sahip. Yeni arayüzü ile de dikkat çeken bu versiyon MS Excel 2007 ve Windows Vista uyumuyla dikkat çekiyor.