Facebook Unseen

Facebook Unseen

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,759
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici devunity.org

Facebook Unseen, Facebook'ta "Görüldü" yazısını kapatmak için kullanabileceğiniz bir Google Chrome eklentisi.

Facebook Unseen, Facebook’ta ve Messenger’da arkadaşlarınızla sohbet ederken görüldü yazını kapatan bir Google Chrome eklentisi. Oldukça ufak boyutlu olduğundan anında kullanabileceğiniz eklenti sayesinde arkadaşlarınızın “Mesajımı görüyorsun niye cevap yazmıyorsun?” tarzı sorularından kurtuluyorsunuz.

Facebook’ta mesajlaşırken bildiğiniz üzere, karşı tarafın mesajınızı aldığınızda okuduğunuz vakit mesajı yazan kişiye “görüldü” şeklinde bildirim gidiyor. Bu, bazılarımız için harika bir özellik iken, bazılarımız için de kesinlikle olmaması gereken, arkadaşlığı bozduğunu düşündüğümüz bir özellik. Güncellemelerle hayatımıza giren bu özellikten kurtulmanın aslında çok basit bir yolu var. Google Chrome tarayıcımıza ücretsiz yükleyebildiğimiz Facebook Unseen eklentisi, Facebook’ta görüldü yazısını kapatmamız için bize seçenekler sunuyor. Üstelik eklentiyi indirip yüklemekten başka bir şey yapmamız da gerekmiyor.

Facebook Messenger’da görüldü iletisini sihirli bir şekilde ortadan kaldırarak bizleri arkadaşlarımızdan gelecek tuhaf soruları yanıtlama derdinden kurtaran Facebook Unseen eklentisinde görüldü özelliğini kapatmanın haricinde sohbet esnasında yazıyor iletisini de kapatabiliyorsunuz. Ayrıca mesajların okunmasına ilişkin ayarlar da mevcut. Bunları bir tıklama ile aktif / deaktif edebiliyor olmak ta eklentinin en önemli özelliği.

Facebook'ta sohbetinize ilşkin arkadaşlarınız tarafından ilginç sorularla karşılaşıyorsanız, Facebook Unseen sorunu kökten çözebilirsiniz.