FACIE

FACIE

kullanıcı
  • Lisans
  • TOPLAM İNDİRME 89
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Facie Labs

FACIE ile cilt üzerindeki kusurları giderebiliyor ve fotoğraflarımızı daha güzel kılabiliyoruz.

FACIE, iPhone ve iPad cihazlarımız üzerinde kullanabileceğimiz bir fotoğraf düzenleme uygulaması oalrak öne çıkıyor. Özçekim fotoğraflar üzerine yoğunlaşan FACIE sayesinde çektiğimiz selfie fotoğraflar pürüzsüz ve göz alıcı bir hale kavuşuyor.

Uygulamada çok sayıda filtre mevcut ve bu filtrelerin her biri farklı bir kusuru kapatmak üzere tasarlanmış. Cildimizdeki kusurları, göz çevresindeki kırışıklıkları ve ışığa bağlı sorunları FACIE sayesinde giderebiliyor ve doğal haline göre çok daha iyi görünen özçekim fotoğraflar elde edebiliyoruz.

FACIE'nin dikkat çeken yönlerinden bir tanesi de her özelliğin farklı cilt tiplerine göre optimize ediliyor olması. Ten rengi ne olursa olsun yapılan değişimler doğal görünüyor ve dikkat çekmiyor. Bu tarz bir uygulamada görmeyi istediğimiz sosyal paylaşım özellikleri FACIE'de de mevcut. Uygulama üzerinde oluşturduğumuz fotoğrafları farklı kanallar üzerinde paylaşabilme şansına sahibiz.

Genel olarak başarılı bir çizgide ilerleyen FACIE, özçekim fotoğraf çekmeye merakı olan tüm kullanıcıların denemesi gereken türden bir yapım.