FarmVille: Harvest Swap

FarmVille: Harvest Swap

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,743
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Zynga

FarmVille: Harvest Swap

FarmVille: Harvest Swap, Android işletim sistemine sahip olan tablet ve akıllı telefonları üzerinde oynayabilecekleri sürükleyici ve eğlenceli bir üçlü eşleştirme oyunu arayanların göz atması gereken seçeneklerden birisi.

Zynga imzası taşıyan bu oyun, aynı kategoride bulunduğu rakiplerinden sıyrılabilmek için sürükleyici bir hikaye anlatımına yer veriyor. Oyundaki temel amacımız benzer sebzeleri ve meyveleri yan yana getirerek yok olmalarını sağlamak.

Pano üzerine rasgele sıralanmış olan bu sebze ve meyveleri eşleştirebilmek için parmağımızı ekranda sürüklememiz yeterli oluyor. Dilersek meyvelerin üstlerine ve gitmelerini istediğimiz yere tıklayarak da yer değişimi yapabiliyoruz. Bölümlerden bazıları çeşitli engeller içeriyor. Bu engeller işimizi epey zorlaştırıyor fakat onları geçmenin mutlaka bir yolu var.

Oyunda dikkat etmemiz gereken çok önemli bir husus var. Ekranın sol üst köşesinde kaç hamle yapabileceğimizi gösteren bir sayaç var. Her hamle yaptığımızda bu sayaç azalıyor. Amacımız hamle sayımız bitmeden bölümü tamamlamak.

Genel olarak başarılı bir çizgide ilerleyen ve oyuncuları eğlendirmeyi başaran FarmVille: Harvest Swap, bulmaca ve eşleştirme temalı oyunlar oynamaktan keyif alan herkes tarafından büyük beğeniyle oynanabilecek bir seçenek.