feelDweb

feelDweb

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 199
  • DOSYA BOYUTU 0.97 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici David Garcia

feelDweb, farklı web sayfalarını yer imlerine kaydedebileceğiniz ve yer imlerinizi yönetebileceğiniz kullanışlı bir programdır.

feelDweb, kendi ihtiyaçlarınız doğrultusunda favori web sayfalarını bir arada saklayabileceğiniz ve istediğiniz şekilde sıralayabileceğiniz başarılı bir yer imi uygulamasıdır.

Tamamen Java destekli olarak hazırlanmış olan feelDweb'i kullabilmeniz için bilgisayarınızda Java yüklü olmalıdır. Program, web sayfalarını kolayca görsel bir şekilde kaydetmenize ve daha sonra yer imleriniz arasında yer alan web sayfalarını düzenlemenize olanak sağlar.

Aynı zamanda program yardımıyla farklı 10 internet motoru üzerinde yapmış olduğunuz arama sorgularını kaydetme şansına da sahipsiniz.

İsterseniz feelDweb ile yer imlerinize eklemek istediğiniz her farklı web sayfası için resim ekleyebilir ve açıklama yazabilirsiniz. Bu sayede yer imleriniz arasında yer alan siteleri çok daha kolay bulabilirsiniz.

Düzenli olarak ziyaret ettiğiniz sitelerin tamamını tek bir yere kaydetmek ve hepsini aynı yerden yönetmek için kullanabileceğiniz başarılı bir yer imi programı olan feelDweb'i tüm kullanıcılarımıza tavsiye ederim.