Fifteen

Fifteen

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 16
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Okaris Apps

Fifteen, Instagram üzerinde paylaşacağımız videoları düzenlemek amacıyla kullanabileceğimiz bir uygulama.

Fifteen, iPhone ve iPad cihazlar üzerinde kullanabileceğimiz bir video düzenleme uygulaması olarak dikkatleri çekiyor. Tamamen ücretsiz olarak kullanabileceğimiz bu uygulama özellikle Instagram'da sık sık video paylaşan kullanıcıların paylaşımlarını çok daha canlı, ilgi çekici ve görsel olarak daha sanatsal bir hale getirmelerini sağlıyor.

Uygulama ile düzenleme yapabileceğimiz alanlar epey geniş tutulmuş. Videonun gereksiz kısımlarını kırpabilir, ters çevirebilir, yeniden boyutlandırabilir ve görüntünün keskinliğini ayarlayabiliriz. Bunlara ek olarak kontrast, parlaklık, renk doygunluğu, vinyet ve gölgelendirme yapmak da mümkün kılınan özellikler arasında.

Uygulamanın en önemli özellikleri arasında videolara müzik ve yazı ekleme imkanı sunması geliyor. Açıkçası uygulama markette bu görevleri yapan pek çok uygulama var fakat hepsini tek bir bünyede toplayan çok az seçeneğimiz var. Şanslıyız ki Fifteen sayesinde herhangi ek bir video düzenleme uygulamasına ihtiyaç duymadan tüm düzenleme işlemlerimizi tek bir merkezden tamamlayabiliyoruz.

Zengin özellikleri ve kolay kullanılabilen arayüzüyle Fifteen, videoları üzerinde tam hakimiyet kurmak ve onları diledikleri gibi düzenlemek isteyen kullanıcıların mutlaka denemesi gereken uygulamalardan bir tanesi.